Фотоелектрична станція | Prisma Energy Group

Фотоелектрична станція

Альтернативна енегретика

Департаментом альтернативної енергетики нашої компанії було завершено черговий проект – була встановлена фотоелектрична станція в приватному домоволодінні.

Об’єкт: приватний будинок
Локалізація: с. Старий Салтів, Харківська область
Технічні показники: потужність мережевої фотоелектричної станції – 12 кВт

У 2017 році фахівцями компанії ТОВ «Призма Енерджи Груп» був виконаний проект для приватного будинку – монтаж і введення в експлуатацію мережевої сонячної електростанції потужністю 12 кВт під «зелений тариф» в с. Старий Салтів.

Фотоелектрична станція Фотоелектрична станція для приватного будинку

Схемне рішення проекту представлено наступним чином:

Мережева фотоелектрична станціяПотужність мережевої фотоелектричної станції – 12 кВт. Станція має дозвіл на генерацію за «зеленим тарифом».

Станція реалізована на мережевому інверторі HUAWEI 12 кВт з активним охолодженням.

Монтаж виконаний на південному схилі покрівлі житлового будинку та господарської будівлі. Облік генерації надлишків потужності здійснюється багатотарифним лічильником з GSM-передавачем.

У комплект поставки увійшли три стабілізатора напруги виробництва заводу SinPro, чиїм офіційним партнером є наша компанія.

25.05.2018
Вам буде цікаво:
Альтернативна енегретика

Спорткомплекс «Схід»

Харківська область, м. Харків.

В кінці 2016 року нашої компанією була здійснена реконструкція твердопаливної котельні для спорткомплексу «Схід», яка включила комплекс робіт від проектування до монтажу та наладки обладнання.

детальніше
Альтернативна енегретика

Установка геліосистеми в приватному будинку

Харківська область, с. Бірки

Компанією «Призма Енерджи Груп» в минулому році був реалізований проект по альтернативній енергетиці для приватного будинку в с. Бірки, в рамках якого була встановлена геліосистема.

детальніше
Альтернативна енегретика

Освітлення складу сировини ПАТ «ХПЗ»

Харківська область, м. Харків

Фахівці «Призма Енерджи Груп» завершили проект для Харківського плиткового заводу - була введена в експлуатацію система автономного освітлення складу сировини.

детальніше